Výšlap na Javorový
V pátek 28. 9. se konal v rámci kroužku MH, výšlap na Javorový vrch. Za krásného, slunečného počasí vyrazila 37 členná skupina výletníku k vrcholu. Děkujeme všem kdo se k nám přidali a užili si pěkný sváteční den.

IMG-20180928-WA0001.jpeg
Akce na říjen 2018

3. 10. 2018 - Školení výjezdové jednotky,Hasičská zbrojnice 18:00.
5. 10. 2018 - Schůze výboru, Hasičská zbrojnice 18:00.
5. 10. 2018 - Kroužek MH, Hasičská zbrojnice 16:00.
12. 10. 2018 - Kroužek MH, Hasičská zbrojnice 16:00.
19. 10. 2018 - Kroužek MH, Hasičská zbrojnice 16:00.
26. 10. 2018 - Kroužek MH, Hasičská zbrojnice 16:00.

Velikonoční pochod 2014

walker.gif
V neděli ráno se probouzím v dobré náladě a doufám, že po loňském arktickém dobrodružství se nic podobného opakovat nebude.Na počasí v televizi jsem se radši ani nedíval.Ale k mému překvapení venku sluníčko a teplo.Už tohle klima slibovalo docela slušnou účast jak místních tak přespolních.Sraz máme opět v 9 před Magičem, ale my vycházíme dříve, ať stíháme udělat radost Renči, která je určitě nadšená, že musí tak brzo otevírat hospodu.Na snídani si dáváme po dvě piva a někdo dokonce rum.Po chvilce už nás Dan vyhání, že jsme poslední a všichni ostatní už jsou na trase.Sledujeme červené fáborky, které nám označují cestu.Po chvilce potkáváme chvost průvodu jak si dává z plaskuly cosi tekutého asi nějaké energy nápoje.
Cesta nás vede přes les a pole do Bruzovic k hospodě U Vaňka. Po příchodu hledáme nějaké fleky k sezení na zahrádce. Marně! Najdeme si však místo uvnitř hospody.Všude je plno a hlučno.Objednáváme si to svoje co potřebujeme k životu, Pivo! Jsme neskutečně vyprahlí. Bohužel servírka nezvládá nával objednávek a na nás zapomíná .Jdu ji připomenout, že jsme zde taky, po chvíli vše vyřízeno kladně.Dáme pár piv, někdo guláš či polévku a jdeme po trase dále, která už nás pomalu směruje k cíli do Magery. Tam už jede uzák na plné obrátky. Lidi netrpělivě přešlapují ve frontě a čekají na toho svého Maňase či klobásku a nově špekáčka. Mlaskání a chrochtání blahem musí být slyšet i na nejlevnější benzince v ČR. Baba pumpařka určitě slimtá jak Pavlovovi psi. Zábava je perfektní a dokonce pár odvážlivců pod vedením horského šerpy Dana a Pétě vyrážejí na trasu znovu asi měli málo. Za pár hodin se vracejí zpět, Magera se však už celkem vylidnila a zůstali pouze ti skalní.
Počasí teda letos vyšlo suprově, vlastně celé to bylo suprové. Tak zase příští Velikonoce!
13.01.2015 18:34:00