Obnovení činnosti MH!
V pátek 5. 6. 2020 se znovurozjede kroužek MH, který byl z důvodu pandemie Covid 19 přerušen. Těšíme se na vaši účast.
mh.jpg
Akce na květen 2020

30. 5. 2020 - Kácení máje a smažení vaječiny, Mezi lesy 16:00.
ples20131.jpg
Máme sobotní lednové ráno a po roce se půjde zase trsat.Na večer jsme uspořádali tradiční hasičský ples.Celý den věnuji přípravě zevnějšku a z šatníku vybírám nečekaně hasičský vycházkový oblek, který jsem minulý rok vyfasoval jako člen výboru.K večeru to začíná být hektické, přítelkyně nestíhá, ale i tak jsme na místě dříve než většina hostů.Věci hodíme do šatny a jdeme se usadit k námi rezervovanému stolu.Za barem dnes obě naše hvězdné výčepní Blanka s Renčou. Ples zahajuje jako obvykle krátkým proslovem Dan s Láďou a může započít veselí.Kapela dnes není jako obvykle Blankyt, ale sáhli jsme po Unibandixu.Už to chtělo trochu změny, nic proti Blankytu určitě je ještě někdy zase pozveme.Po večeří, která byla mírně řečeno studenější než by měla asi být se plní taneční parket a začíná se pařit.Nachystané máme samozřejmě i menší překvápko.Před jedenáctou se srocujeme v šatně a oblékáme kostýmy.Tentokrát se budeme snažit lidem v sálu prodat různé pomůcky, které znáte z teleshopingu.
Uvaděč Dan a David se naučili luxusní fráze od Horsta Fuchse asi nejznamnějšího prodavače z televizních obrazovek, který je schopen naivním důchodcům prodat i ,,Kibel písku´´.Nejříve Brzda nabízí posilovací stroj a v zápětí po něm Jaromír různe pomůcky do kuchyně.Já jdu na řadu jako poslední a pod pseudonymem Jens Baumann (olympijském vítětzi ve sportovní gymnastice z roku 1972), nabízím všem přítomných pomůcku, která pomůže od housera...Kosmodisk! Úspěch jsme měli obrovský a dokonce jsem dostal i pár objednávek na tento úžasný přístroj.
O půlnoci jako vždy tombola a pak už jen tanec do ranních hodin.Prostě dobrá zábava s dobrými lidmi.Tak zas za rok!
13.01.2015 21:24:00

Požáry.cz