Obnovení činnosti MH!
V pátek 5. 6. 2020 se znovurozjede kroužek MH, který byl z důvodu pandemie Covid 19 přerušen. Těšíme se na vaši účast.
mh.jpg
Akce na květen 2020

30. 5. 2020 - Kácení máje a smažení vaječiny, Mezi lesy 16:00.
soptik.gif
Kroužek mladých hasičů je určen pro děti školního věku (od 6 let). Pod vedním zkušených hasičů se děti budou dozvídat o hasičských tradicích, seznámí se s hasičskou technikou jak profesionálních hasičů tak i dobrovolných hasičů, dozví se jak se pracuje s mapou, buzolou, naučí se vázát různé typy uzlů, naučí se používat základní první pomoc, dále pak získají dovednosti v požárním sportu. Děti se také dozví zajímavosti z přírody. Formou ruzných zábavných her se budou učit týmové práci. Kroužek je finančně nenáročný vše máme v hasičárně. Přihlásit se můžou opravdu všichni jak dívky tak chlapci. V první fázi budeme děti seznamovat s hasičskou zbrojnici a bude to vícemeně formou her. V dalších fázích pokud bude zájem, začneme děti připravovat na soutěže.Mladí hasiči soutěží ve dvou věkových kategoriích bez rozdílu pohlaví. Mladší kategorie je pro děti do 11 let, starší do 15 let.

Scházet se budeme každý pátek. Začátek bude od 16:00 a končit budeme 17:30.

Důležité informace ohledně organizace budou vypsány zde na webu.

Hlavními vedoucími jsou Lukáš Adámek, Jan Nakládal, Martin Bartečko a Petr Valčuha

Kontakty:
martinbartecko@email.cz
dan.kusak@seznam.cz

2015-10-02-vodu-vpred.png
Povely rukou
PS8.jpg
Základní technické prostředky a jejich značení.
Preventista.jpg
Odbornosti mladých hasičů.
Topografické značení na mapě.

Požáry.cz