Vítejte na stránkách SDH Kaňovice

Obnovení činnosti MH!
V pátek 5. 6. 2020 se znovurozjede kroužek MH, který byl z důvodu pandemie Covid 19 přerušen. Těšíme se na vaši účast.
mh.jpg
Akce na květen 2020

30. 5. 2020 - Kácení máje a smažení vaječiny, Mezi lesy 16:00.

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "4292"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Ahoj Aleš!
No, prý to budě kajsi hodně daleko, za hranicami naši Brukaně, bo jsme tam ziskali jakesi "labužníky", jak se píše v kalendařu akci. Řek bych, že v Číně, bo slovo vajeČina je od teho odvozene smiley . Prý to budě dněska, tak se tam idu podivat. Nebo mysliš posledniho..to jako na silvestra? No a do tych Řepišť jsem naštěstí nejel...měli tam pry jakusi "historicku osmičku". To už je lepší ta desítka u Magery. Jinak s tebu suhlasim...co se to "ku..a" děje?
Ahoj,
stavění máje už nebude mezi lesy? A nebude posledního? Co se to děje? Aleš
Brzda prý brzy zruší Brukaňske stránky. Je fakt, že už tam dlouho nikdo nepíše...ani já smiley Tak Brko doufám, že se to udrží alespoň tady. Chtělo by to nějaké nové info...třeba o velikonočním pochodu a stavění májky!
Zprovoznit rubriku Report byl dobrý nápad. Sem se fakt pobavil. Je zajímavé, že i když na ty akce chodí hodně lidí (na místní poměry) napsat řádek se nikomu nechce. Totéž platí i pro stránky Brzdovy. Přitom je mnoho poznatků a informací, které mají cenu zlata i pro ty, kteří se nezúčastnili, nebo si to nepamatují. Abych byl konkrétní...Drápalíka jsen po soutěži v řepištích potkal odpoledne u Magery a celkem fajně jsme pokecali...svahilsky. Při odchodu pak málem spadnul Pecovi do piva smiley . Jo a Dan Boštik si prý založil školu jízdy mopedem na škváře po Matýskově chodníku; D;D;D. Tak čus...hasiči!!! Jo...a bude letos ten letní karneval ?
Na podněty jednoho našeho příznivce jsme založili novou rubriku Reporty, kde se podrobně dozvíte o dění na akcích ,soutěžích a výjezdech hasičů z Kaňovic.smiley
Hašiši, držím vám palce..bez vás by v Kaňovicách nefungovalo ani zastupitelstvo:D;D;D. Zájezd super, škoda, že nebyl na dva dni, banda by meně blula po cestě
Soutěž o teho svateho Dařbujána byla taky fajna. Se těším na to kácení vaječiny a smažaní mája.smiley
Ples byl fajny. Němohli by stě mi dať adresu te Děvuchy z Nytku? smiley
Chválím všechny, kteří se starají o naše stránky. Čerstvé informace, super fotky opravdu výborná práce.
Velitel.
dobre stranky chlapci
Děkujeme za návštěvu naších stránek.Zde pište své přípomínky a komentáře.
18.08.2020 16:05:14
marbrko

Požáry.cz

Zprávy z OSH FM

Novinky na e-mail
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one