Kácení máje a smažení vaječiny! Poslední sobota v květnu, tedy 27. 5. bude patřit smažení vaječiny a kácení máje. Začátek v 16:00 na sportovišti Mezi lesy, kde bude samozřejmě zajištěn stánek s občerstvením. Vajíčka se budou vybírat do 18:00. Poctivé vaječině na ohni se nic nevyrovná! Těší se na vás kolektiv hasičů z Kaňovic.
2-husi2.jpg
Akce na květen 2017

3.5.2017- Školení výjezdové jednotky,Hasičská zbrojnice 18:00.
5.5.2017- Schůze výbroru,Hasičská zbrojnice 18:00.
8.5.2017- Soutěž PS8, Řepiště 9:00.
27.5.2017- Kácení Máje a smažení vaječiny, Mezi lesy 16:00.

Hasičský ples 2014

ples2014.jpg
A je tu zase!Akce na kterou spousta lidí čeká celý rok! Někteří jedinci, mě netrpělivě bombarduj už od června svými dotazy na kdy vychází ples.Tak jsme se dočkali, je sobota 5.ledna a já v koupelně nahazuji účes alá Dejvid Beckham :-).Chci vypadat k světu ,abych na této velkolepé akci, možná tak svou velikosti srovnatelnou s předáváním Oscaru, nedělal ostudu .Scuka s dalšíma parťákama máme v 18:00 U Magery. Podruhé na našem plese zahraje kapela UNIBANDIX, loni hráli perfektně a tak jsme neměnili.
Nad večerním programem jsme s Davidem dlouze přemýšleli. Laťka po scénce z loňska byla nasazená vysoko a my jsme nechtěli zklamat.Po horečnatých debatách nás napadlo, že vlastně není nic jednoduššího než si zahrát na rádoby kuchaře břídily, které tak se zaujetím hltají všichni pražáci a pár blbců z Ostravy. Pojali jsme to tedy jako souboj kuchařů.Proti českému vesnickému řezníkovi Davidu Vrublovi alias Jamiemu Oliverovi jsme postavili indickou kari kuchyni pod vedením šéfkuchaře z Nového Dílli Kashmira Gudžarátího. Jako asistenty si vybrali Jirku Babicu a F.R.Čecha, který dokonce namaloval při této příležitosti obraz. Pro zájemce je obraz součástí stále expozice ve výčepu U Magery-otevírací doba ve všední dny od 10:00-22:00, víkendy 14:00-00:00, vstupné dobrovolné.-Scénka si myslím pobavila a opět jsme hranici nemožného ještě posunuli.Příští rok něco vymyslet to bude ořech.
Unibandix to balí kolem půl 4, ale spousta lidí jako by se nechtěla smířit s tím, že je už konec, pokřikují hesla jako ,,Hobluj“ či ,,ještě jednu my se vám na to složíme“. Já myslím, že to bylo opět super a všichni budou rádi vzpomínat, bohužel se nepořídily žádné fotografie.Škoda.
13.01.2015 21:11:15